YIldız Pantograf Hakkında

BİZ KİMİZ?

Yıldız Pantograf 1992 yılında küçük bir imalathane olarak İzmir’de Yılmaz Şenyıldız girişimiyle kuruldu. Uzun sektörün çeşitli alanlarında hizmet üreten firmamız spesifik olarak metal zımbalar, sıcak baskı ve silikon mühürler üzere ustalaşarak piyasaya yön verdi. Pantograf adı ile anılan hizmet grubumuzda pantograf yazı,  lazer markalama, dalma erezyon ve çağın getirdiği promosyon markalama işlerinde firmalar için çözümler üretti. 30 yılı aşkın iş deneyimiyle uzman kadrosu ve ilkeli iş anlayışıyla %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Müşteri odaklı yaklaşım.

Hedeflerimiz teknolojik gelişmelere uygun hızlı ve kusursuz işleri tam da müşterilerimizin istediği gibi zamanında onlara ulaştırmaktır. Tüm işlerimizdeki motivasyonumuz, müşterilerimizin Yıldız Pantograf’a saygı duyacağı özenle işleri teslim etmektir. Bu doğrultuda yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket ediyor, iş bilen tecrübeli ekibimizle ve takım ruhuyla daima müşteri memnuniyetini odağımıza koyuyoruz. Yıldız Pantograf, gerek ticari gerekse ürün kalitesi açısından sektördeki hak edilmiş güveni zedelemeden hareket etmektedir.

“Hem kişisel hem de profesyonel olarak, aklım ve tecrübem kadar her işime kalbimi katarım.”
Yılmaz ŞENYILDIZ

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz:

Sektörün ve müşterilerimizin taleplerine göre teknolojikk yenilikleri takip ederek ve yaratıcı çözümler üreterek hareket etmek.

Kalite Politikası:

Talep edilen iş hakkında firmaları doğru yönlendirmek; ekonomik, kaliteli, uzun ömürlü çözümler sunarak kalıcı olmak.

Misyonumuz:

Kusursuz işler üreterek firmalara destek sağlamak ve ekonomimize katma değer yaratarak çevreye karşı sorumluluğunu bilerek çalışmak.

Kurumsal Değerler:

Zamanında ve kalitelie iş teslim etmek. Sürdürülebilirlik çerçevesinde insana ve çevreye  duyarlı bir politikayla yaklaşmak.

İyi dürüst ve yetenekli kadroya sahipler işini ehline vermek lazım. Teşekkürler YILDIZ PANTOĞRAF
mehmet tür
mehmet tür
07/06/2022
Nuhteşem bir iş yeri ve Muhteşem bir patronu var..
eyup ereli
eyup ereli
26/05/2022
Super yer
Sefo Ciraci
Sefo Ciraci
28/01/2022
Furkan usta işimi çabucak halletti teşekkür ederim kendisine 10 numara yer
Berke Sargın
Berke Sargın
20/01/2022